CRM – Kişiler ile temasta olduğunuz müşterilerinizi takip edin

CRM – KİŞİLER MODÜLÜ

Kişiler modülünde iletişim kurduğunuz kişilerin bilgilerini kayıt altına alabilirsiniz. İletişim kurmuş olduğunuz kişilerin işlemlerini ayrıntılı incelemek isterseniz;

Genel, Tarihçe, Görüşme, Teklifler ve Faturalar kısmından ulaşabilirsiniz.

Firmalarla İletişimlerinizi Detaylandırın

Kişiler modülünün “Genel” kısmında iletişim kurmuş olduğunuz kişilerin “Ad, Soyad, E-mail, Telefon gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu bölümde aynı zamanda kategorilere ayırabilir, tercihlerinizi detaylandırabilirsiniz.

Güvenilir İletişim İçin Tüm İşlemleriniz Kayıt Altında

Kişiler modülünün “Tarihçe” bölümünden iletişim kurduğunuz kişilerle yaptığınız tüm işlemleri tek sayfadan görebilirsiniz. Yapılan işlemlerin tek bir bölümde toplanmış olması karışıklığı önleyebileceği gibi zamandan tasarruf etmenizi de sağlar.

Mevcut Durumunuzu Takip Etmek Artık Daha Kolay

İletişim kurmuş olduğunuz kişilerle görüşmelerinizin durumunu, hangi tarihte gerçekleştirildiğini ve ilgili bilgilerin yer aldığı “Görüşme” bölümünde mevcut durumunuzu takip edebilirsiniz. Dilerseniz görüşmeleriniz içerisinde bulmak istediğiniz veriyi arama kısmına yazarak hızlıca bulabilir ve zamandan kazanabilirsiniz.

Tekliflerinizin En Hızlı ve En Kolay Hali

İletişim kurmuş olduğunuz kişilerin veya firmaların tercihleri sebebiyle teklifleri değiştirmek ya da düzeltmek durumunda kaldığınızda, iletişimde olduğunuz kişilere yeni bir teklif hazırlayıp sunmak hem zamanınızı hem de emek kaybını beraberinde getirecektir, fakat Mobiliys kişiler modülünde bu kaybı önleyecek “revize” özelliği bulunmaktadır. Bu sayede görüştüğünüz firma veya kişilerin tekliflerini baştan sona yeniden hazırlamak yerine, istenildiği gibi düzenleyerek görüştüğünüz kişiler veya firmalara zaman kaybetmeden gönderebilirsiniz. Ayrıca Yapılmış teklifin durumunu kişiler modülünde bulunan “Teklif” kısmından takip edebilirsiniz. Bu bölümde minimum ve maksimum fiyat aralığını belirtebilir, geçerlilik tarihini belirleyebilir ve teklifin durumunu takip edebilirsiniz.

Üstelik anlaşmış olduğunuz firma veya kişilerle yapmış olduğunuz satış sonrası faturalandırma işlemleriniz için kişiler modülünün “Fatura” kısmından, faturanın tarihi ve firma gibi detaylı bilgileri öğrenebilir, fatura bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.