Firmalar

Müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz. Firmalarınızla ilgili tüm işlemleri, başka modüllere gerek olmadan tek ekrandan yapabilirsiniz. Aradığınız firmayı kolayca bulabilir, firmalarınızı kategorilere ayırabilirsiniz. Firmalarınız hakkında notlar yazabilir, ekip arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

5 ADIMDA MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİLERİNİZİ EN KOLAY ŞEKİLDE KAYIT ALTINA ALIN

1- Müşterilerinizin ve Tedarikçilerinizin firma iletişim bilgilerini, ünvanını, yetkilisini, vergi dairesini ve numarasını, mersis numarasını, kredibilitesini eksiksiz bir şekilde tüm detaylarıyla kaydetmelisiniz.

2- Yapılan görüşmeleri kiminle görüşüldüğü, görüşmenin konusu ve özeti, tarihi ve saati, satış olasılığı, görüşme kanalı ve son olarak tekrar iletişime geçilip geçilmeyeceği bilgilerini tüm detaylarıyla kayıt altına almalısınız. Bu sayede görüşmeleriniz iki taraf için de en etkin şekilde ilerlemiş olur.

3- Verilen ve alınan tekliflerinizin tarihçesini, satışa dönüşüp dönüşmediğini, teklifin tüm detaylarını, kime ne zaman verildiğini eksiksiz olarak kayıt altına almalısınız.

4- Müşteri ve tedarikçilerinizle gerçekleştirdiğiniz satış ve siparişlerinizin tarihini, içeriğini, ödenme durumunu, vade tarihini ve toplam tutarını tarihlerine göre sıralayarak eksiksiz bir şekilde kayıt altına almalısınız.

5- Son adımda ise müşteri ve tedarikçilerinizle olan cari hesaplarınızın her işlem için ayrı ayrı olacak şekilde türü, tutarı ve bakiyesine göre sıralamasını yapmalısınız.

Bu sayede müşteri veya tedarikçilerinizle olan ticari sürecinizde hiçbir kör nokta bırakmayarak eksiksiz, hatasız ve sistematik bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürmüş olacaksınız. Bu bilgilerin hepsini sürekli güncel ve diğer personellerinizin de ulaşabileceği şekilde yapılabilmesi online bir ticari yazılım kullanmadan çok mümkün gözükmüyor. En ufak bir yanlışa ve bilgi eksikliğine yer vermemeniz gereken bu süreçte dijital dönüşümünüzü web tabanlı ve mobil kullanıma sahip online bir ön muhasebe programından yana yapmanız şirketiniz için bir maliyet olarak değil, faaliyetlerinizi sistematik ve düzenli yönetmenizi sağlayarak verimliliğinizi arttırdığından dolayı bir tasarruf olarak görmelisiniz.

MOBİLİYS’İN FİRMALAR MODÜLÜ İLE MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİLERİNİZİ TEK BİR EKRANDAN YÖNETİN

Mobiliys’in Firmalar modülü Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Çalışır?

1- Yeni Firma butonuna tıklayarak Firma Adı ve Unvan bilgilerini doldurup hızlıca kaydımızı oluşturuyoruz.

2- Firma Adı, Yetkilisi, Telefon ve İşlemler kolonlarının bulunduğu veri listemizde kayıtlarımız çeşitli sıralama ölçütlerine göre sıralanıyor.

3- Yetkilisi kolonunda bulunan kişiler aynı Kişiler modülümüzle entegre çalışıyor. Herhangi bir kişiye tıklandığında Kişiler modülüne giderek o kişiyle ilgili tüm iletişim bilgilerini ve kısmi kişisel bilgileri, tarihçeyi, görüşmeleri, teklifleri, faturaları ve notları inceleyebilir ve düzenleyebiliriz.

4- Firma Adı kolonunda bulunan müşteri veya tedarikçilere Hızlı Menü’den Fatura kesebilir, Tahsilat ve Ödeme yapabiliriz. Firmayla ilgili tüm bilgilere, Tarihçeye, Kişilerine, o ana kadar olan Görüşme ve Teklif detaylarına, Siparişlerin ve Satışların detaylarına, Fatura ve Cari detaylarına basit kullanıma sahip işlevsel arayüzle kolaylıkla erişebilirsiniz.

Müşteri ve Tedarikçileriniz ile ilgili tüm detaylara sahip verilerinizi diğer modüller ve kullanıcılarla entegre bir şekilde kullanarak hiçbir yanlışa veya bilgi eksikliğine yer vermeyecek, kurum içi hafızanızı en üst seviyede tutarak verimliliğinizi optimum düzeye çok daha rahat getireceksiniz.

Web tabanlı ve mobil kullanım kolaylığı olan Mobiliys ile kuruluma gerek olmadan, basit kullanıma sahip işlevsel arayüzüyle hemen kullanmaya başlayabilir ve en ince detaylarına kadar düşünülüp test edilerek oluşturulmuş olan modülleri ile sadece işinize odaklanarak geri kalanı bize bırakıp şirketinizin verimliliğini kolaylıkla arttırabilirsiniz.

Detaylı bilgiler ve daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin.

#crm firmalar #crm müşteri ilişkileri #crm tedarikçi ilişkileri #müşteri ve tedarikçiler #en kolay #en etkili #en basit #crm çözümleri