Hızlı Satış İşlemleri

Şirketlerin artan iş gücü ve çoğalan iş yükü karşısında verilerin takibini titizlikle yürütmesini sağlayan, tüm satışlarınızın, sepetinizin, siparişlerinizin ve faturalarınızın takibini kolayca yapabileceğiniz bir işlemler bölümüdür satış işlemleri. Ayrıca yeni teklif oluşturabilir, oluşan teklifleri revize edebilir ve tekliflerinizi kolayca faturaya dönüştürebilirsiniz.

Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik ürün veya hizmet sunmak amacıyla, müşterilerin devamlılığını sağlamak adına yapılan satış işlemleri sayesinde müşterilerinizi daha iyi tanıyabilir ve beklentilerini doğrudan öğrenebilirsiniz. Satış ekibinizin müşteri adaylarınızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini hızlıca tespit edebilmesi, sorunsuz ve tam zamanında gerçekleşecek bir satışı da beraberinde getirecektir.

Satış takibi, teklif yönetimi, satış ekibinin yönetilmesi gibi uzmanlık gerektiren işlerin yönetimi ve takibi mobiliys ön muhasebe yazılımı sayesinde daha hızı ve daha kolay. Üstelik bulut sistemi sayesinde dilediğiniz yerden ve dilediğiniz cihazdan tüm işlemlere ulaşabilirsiniz. Satışların aksaması, kime ne zaman oluşturulduğu karıştırılan siparişler, ödemeler ve unutulan vade günlerinin takibini mobiliys ön muhasebe programı sayesinde kolayca yapabilirsiniz. İşletmenizi geliştirebilmeniz için daha fazla zaman ayırabilmenize olanak sağlayan mobiliys, müşteri takibinizi ve teklif yönetimlerinizi de tek bir elden yapmanıza imkan verir.

Uzmanlık gerektirmeyen kolay kullanımı sayesinde firmalara özel olarak teklifler hazırlayabilir teklif durumlarını takip edebilir, artan müşteri yönetimini ve takibini yapmanızı sağlayabilir, müşterilerinizin kartvizitlerinin kayıtlı olduğu ve gerek duyduğunuzda hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan, bulut sistemi sayesinde dilediğiniz yerden, dilediğiniz cihazdan tekliflerinizi, siparişlerinizi, satışlarınızı ve faturalarınızı takip edebilmenizi sağlar.

Kaçan kazançlı fırsatlarınızın, aksayan satışlarınızın, kime ne zaman yapıldığı karışan siparişlerinizin ve yanlış, eksik kesilmiş faturalarınızın, depo ve transferlerinizdeki stok karmaşasının zarara uğramadan önüne geçebilmenizi sağlayacak bu yazılım, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden istediğiniz tüm cihazlardan tek bir adımla ulaşabileceğiniz bulut tabanlı çözümler sunar.

Satış işlemlerinizin sağlıklı ilerlemesi, büyümekte olan işletmenizin uzun soluklu, güvenilir müşteriler biriktirmesi adına oldukça önemlidir. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamanız iş dünyasında işletmenizin prestij artışının önünü açacak ve kaliteli müşteri kitlesi oluşturmanızı sağlayacaktır. Zira işletmeler için oldukça önemli olan satış yönetiminin hatalara neden olması, işletme açısından maddi manevi zarara uğramasına sebep olur. Oysaki tekliflerin takibinin düzenli yapılması kazanç kapılarını aralayacağı gibi, siparişe dönüştürmek, satışı gerçekleştirmek ve ödemelerin vade günlerini kaçırmamak da işletmeler için önemli maddi yükümlülükler içerir.

Mobiliys ön muhasebe yazılımı da tam olarak bu ihtiyaçlarınıza cevap verecek özellikler içeren ve işletmenizi büyütürken oluşabilecek sorunları en başından saptayarak ortadan kaldırmanıza yarayacak, bulut tabanlı çözümler sunar. Size de işletmenizi büyütecek kaliteli zamanlar bırakır.