İş Tarihçesi

Mobiliys üzerinde yapılan tüm işlemleri, öncesiyle ve sonrasıyla tek ekrandan takip edebilirsiniz. İş Tarihçesi, her işlemden anında haberdar olmanızı sağlayacak ve bu da işinizi çok kolaylaştıracak. Ayrıca; kullanıcı, işlem ve anahtar kelimeler ile filtreleme yaparak aradığınız işleme kolayca erişebileceksiniz.

5 ADIMDA  İŞ AKIŞI VE GÖREV TAKİBİ SÜRECİNİN ŞİRKETİNİZ İÇİN ÖNEMİ

İş Akışı ingilizce adıyla WorkFlow, şirket faaliyetleriniz içerisinde bulunan bir işin personelleriniz arasındaki dolaşan ve tamamlanma kıstasına sahip olan görevlerinin bir araya gelmesiyle oluşan aşamalar ve hedefler bütünüdür. Görev Takibi Süreci Yönetimi de belirlenen iş politikaları çerçevesinde bir hedefe ulaşmak yapılacak olan işlerin personeller arasında dolaşımını sağlayan sürecin modellenmesi, yönlendirilmesi, gözetim ve kontrolüdür. İş Akışı ve Görev Takibi Süreci’ni doğru bir şekilde yaparsınız;

1- Şirket faaliyetlerinin hangi süreçte olduğunu,

2- Hangi sürecin hangi personel tarafından yürütüldüğünü,

3- Bir faaliyetin hangi aşamadan geldiği ve hangi aşamaya gideceğini,

4- Faaliyetin planlanan süreç dahilinde ilerleyip ilerlemediğini,

5- Şirketin faaliyetlerinin gelen müşteri taleplerine cevap verip veremeyeceğini,

Bu 5 Adım’ı ve daha fazlasını İş Akışı ve Görev Takibi Süreci’nin doğru bir şekilde düzenlemesi ve kontrol edilmesiyle kolaylıkla bilirsiniz. Bu da şüphesiz şirketinizin verimliliğini ciddi oranda arttırmanızı sağlayacaktır.

ŞİRKETİNİZDE KULLANDIĞINIZ CRM VEYA ERP GİBİ PROGRAMLARIN WEB TABANLI OLMASI VE MOBİL KULLANIMININ BULUNMASI NEDEN ÖNEMLİDİR?

Dijital dönüşümlerini etkin bir şekilde gerçekleştirebilen şirketler, hızla değişen iş dünyası koşullarına kolaylıkla adapte olarak rakiplerinden daha avantajlı bir noktada faaliyetlerini sürdürüyorlar. İş akışı sürecinde en önemli nokta, sistemin ve kullanıcıların online bir şekilde birbirleriyle entegre bir şekilde çalışmasıdır. Bunun aksi bir durumda sistematik bir kontrolden bahsedilemez. Veriler anlık olarak kullanıcılar arasında paylaşılabilmeli ve kullanıcılar sistem üzerinden direkt ilgili alanlarından görevlerini sürdürebilmedir.

PEKİ MOBİLİYS’İN İŞ TARİHÇESİ MODÜLÜ NASIL ÇALIŞIR?

1- Kullanıcıların sisteme giriş-çıkışları da dahil tüm işlemlerini,

2- Hangi personeliniz izinde, hangi personel işe gelmedi vb. gibi personel giriş-çıkışlarını,

3- Hangi iş, hangi aşamaya ulaştı, ne zaman bitecek gibi tüm iş sürecini,

4- Müşterilere verilen teklif, fatura, tahsilat bilgilerini,

5- Şirketin nakit giriş-çıkışını

Kısaca, şirketinizle ilgili en ufak bir işlemi bile gözden kaçırmamış olursunuz. Mobiliys’in İş Tarihçesi modülü web tabanlı olması ve mobil kullanım kolaylığının da bulunmasıyla kurulum gerektirmeden, kolay anlaşılır arayüzü ve kolay kullanımıyla da hiç zorlanmadan kullanacağınız ve vazgeçemeyeceğiniz bir modül haline gelecek.

Detaylı bilgi ve daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin.

#crm iş akışı #crm takip #crm iş tarihçesi  #iş takip programı #crm personel takip #görev takibi süreç yönetimi