İstatistikler

Mobiliys, işletmenizi daha yakından takip edebilmeniz ve potansiyelinizi optimum düzeye çıkarabilmeniz için, kolay anlaşılan dinamik grafiklerle zenginleştirilmiştir. Şirketinizle ilgili elde etmek istediğiniz tüm verilere, Mobiliys’in istatistiksel grafikleri sayesinde artık çok daha kolay ve anlaşılır bir şekilde erişebileceksiniz.

İSTATİKSEL RAPORLARIN ŞİRKETLER İÇİN 5 ÖNEMLİ FAYDASI

İSTATİKSEL RAPOR NEDİR?

İstatiksel rapor, bir firmanın belirli tarihler aralığında yapmış olduğu faaliyetlerinin belirlenecek filtreler ile şirketin o anki durumunun dinamik grafiklerle gösterilmesidir. Kısaca, bir şirketin özçekim fotoğrafıdır.

İSTATİKSEL RAPORLARIN ŞİRKETLER İÇİN ÖNEMİ VE FAYDASI NEDİR?

Şirket faaliyetlerinizde bir problem olduğunu düşünüyorsanız veya bir olası problemi öncesinden görmek istiyorsanız grafik raporlardan faydalanmak olmazsa olmazlardandır. Bu raporların 5 önemli faydasını şöyle sıralayabiliriz;

1- Satışlarınızı arttırmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiği görürsünüz.

2- Eğer bir hata yapıyorsanız bunun hangi noktalarda olduğunu kolaylıkla analiz edebilirsiniz.

3- Sadece şirket faaliyetleriniz ile ilgili değil çalışanlarınız ile de ilgili raporlar oluşturabilir, performans değerlemesi yapabilirsiniz

4- Müşteri ve tedarikçilerinizle olan sürecinizin nasıl işlediğini bilirsiniz. Ödeme, sipariş, satış vb. konularda faaliyetlerinizin nasıl ilerlediğini bilirsiniz.

5- Satış hedefleri ve finansal durumunuzla ilgili raporlar oluşturabilir, şirketiniz için uzun vadeli planlar yaparak faaliyetlerinizi daha efektif yürütürsünüz.

İstatiksel raporların grafiklerle gösterilmesi için hiç şüphesiz bir CRM veya ERP program kullanımı gerekir. Bu muhasebe yazılımlarının web tabanlı ve mobil destekli çalışarak online bir kullanım sağlaması büyük bir avantaj sağlayacaktır. Çünkü bu şekilde hem diğer kullancılarınızla hem de kullandığınız tüm diğer modüllerle entegre faaliyetler yürütebilirsiniz.

SİZ DE DİJİTAL DÖNÜŞÜME AYAK UYDURARAK ŞİRKET FAALİYETLERİNİZİ YÜRÜTMEDE GÜNÜMÜZ KOŞULLARINDAN YARARLANIN

Bu dijital dönüşüm sayesinde şirket verimliliğinizi arttırarak sadece işinize odaklanacak ve şirket faaliyetlerinizi yürütmede sistematik bir ivme kazanacaksınız.

PEKİ BU FARKINDALIKLA OLUŞTURULAN MOBİLİYS’İN RAPORLAR MODÜLÜ NASIL ÇALIŞIR?

Web tabanlı ve mobil destekli bir ön muhasebe programı olan Mobiliys, şirketlerin ihtiyaç duyduğu ve fayda sağlayacakları eksikliklerin farkedilip, üzerinde defalarca düşünülerek oluşturulduğu bir ön muhasebe yazılımıdır. Bu yüzden bir şirket için raporların ne derece önemli olduğunun bilinciyle bu modüle ayrı bir önem gösterildi. Bu modüllerin nihai sonucu olarak kolay anlaşılır grafikler ve açıklayıcı raporlar sayesinde daha etkin çözüme sahip kararlar almanızdır diyebiliriz.

Bu raporlamalara birkaç örnek verecek olursak;

1- Müşteri görüşmelerinin satışa dönüşme oranları,

2- Personel faaliyetlerinin karşılaştırmaları,

3- Finansal durumun ne olduğu, nasıl olacağı ve belirli bileşenlerin değişimiyle nasıl olabileceği

gibi sistem üzerinden yürütülen tüm işlemlerle ilgili dinamik raporlar hazırlayarak şirketinizin durumunu daha iyi görür ve verimliliğinizi arttırmada atacağınız adımları daha doğru bir şekilde atarsınız.

#crm faaliyet raporları

#crm istatistiksel raporlar

#crm raporlar

#crm müşteri ilişkileri

#dinamik raporlar

#finansal raporlar