Kasa & Banka

Kasa & Banka, Mobiliys’in diğer modülleri ve yabancı para birimleriyle entegre çalışır. Kasalara erişimi de diğer tüm modüllerde olduğu gibi istediğiniz kullanıcılar için kısıtlayabilirsiniz.

CRM, ERP, MUHASEBE PROGRAMLARINDA KASA BANKA MODÜLÜ

ŞİRKETLERİN MUHASEBE YAZILIMLARINDA EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN MODÜLLERDEN BİRİ OLAN KASA BANKA MODÜLÜ NEDİR? FAYDALARI NELERDİR?

Dijitalleşen dünya şirketleri de bu dönüşüme ayak uydurmaya zorluyor. Aksi takdirde şirketler verimli ve sistematik çalışamıyor. Şirket içi kullanılan programların şirket hesaplarıyla birlikte çalışması şirketler için büyük bir kolaylık. Piyasa ihtiyaçları doğrultusunda üzerinde çokça düşünülerek oluşturulan bu programlar şirket ihtiyaçlarına en etkin şekilde yanıt vermek için uzman ekiplerce oluşturuluyor. Kasa Banka modülü de bu çalışmaların sonucunda şirketler için fayda sağlayacağı düşünülen modüllerden birisi. Kasa Banka modülü ile şirket faaliyetleri şirketin kasa bankasıyla entegre bir şekilde çalışarak şirket verimliliğini arttırır ve şirketin hesaplamalarla ilgili iş yükünü azaltarak asıl işleriyle daha fazla ilgilenmelerini sağlar.

ŞİRKETLER KULLANDIKLARI  MUHASEBE PROGRAMLARINDA NELERE DİKKAT EDERLERSE ŞİRKETLERİNİ DAHA VERİMLİ BİR HALE GETİREBİLİRLER?

Şirketlerin kullandığı muhasebe programlarının diğer kullanıcılar ve eğer programın satış, cari vb. gibi modülleri mevcut ise bunlarla da entegre çalışması gerekir. Aksi takdirde tam bir verimlilik sağlanamamış olur. Ekstradan işlemlerin yapılması verimliliği düşürerek iş yüküne olumsuz etki eder. Şirketlerin bu tarz çözüm arayışlarında bu çözümleri sunan CRM, ERP ya da çeşitli muhasebe programların web tabanlı ve mobil kullanım kolaylığı sunan online programlar tercih etmesi şirketler için en etkin çözüm olacaktır. Özellikle yerinde duramayan yöneticiler için mobil muhasebe programlarıyla hesap takibi ve işlemleri yapabilmek günümüzün gerekliliklerinden biridir.

WEB TABANLI VE MOBİL KULLANIMA SAHİP BİR ONLİNE ÖN MUHASEBE PROGRAMI OLAN MOBİLİYS’İN KASA & BANKA MODÜLÜ OLUŞTURULURKEN NELERE DİKKAT EDİLDİ? MOBİLİYS KASA & BANKA MODÜLÜNÜ DİĞER PROGRAMLARINDAN AYIRAN FARKLAR NELER?

Mobiliys, bir ön muhasebe programından çok daha fazlası. Mobiliys diğer ön muhasebe programlarına ek olarak birçok modüle sahip. Bunların yanında mobil kullanım kolaylığı ve online olarak hizmet verebilmesinden dolayı da tüm kullanıcılar ve modüller birbiriyle entegre bir şekilde çalışarak kurum içi iletişimi ve kurumsal hafızayı en üst düzeyde çıkarmış oluyor.

Kasa & Banka modülünde kullanıcılar Yeni Kasa oluşturacağı zaman;

Kasa Tipi

Kasa Kodu

Kasa Tanımı

POS Hesabı

Bankanın Kullanıma Açacağı Gün

Hesap Adı

Hesap No

Şube

IBAN

Yetkili

Para Birimi

Bakiye

Eksiye Düşebilir Mi?

bilgilerinden ilgili hesapla gereken bilgileri girerek istenilen Kasa veya Banka hesabını kolaylıkla oluşturabiliyor. Oluşturan bu hesaplar veri listemizde listeleniyor. Ekstre almak, Para transferi yapmak, Bakiye durumunu görmek, hesapla ilgili işlem geçmişini incelemek vb. gibi gerekli tüm düzenleme ve işlemleri bu liste üzerinden yapabiliyoruz.

Mobiliys, şirketlerin ihtiyaçları analiz edilerek uzman ekipler tarafından en kolay ve en basit ama bir o kadar da fonksiyonel olması için oluşturuldu. Bundan dolayı şirketlerin işine yarayabilecek her şey düşünüldü ve Mobiliys’e eklendi. İşlemler içinde boğulmayın, Mobiliys ile tanışarak iş yükünüzü hafifletin. Detaylı bilgi ve daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin.

#kasa banka takip programı #cari takip programı #cari hesap takip #crm yazılımı #en iyi muhasebe programı #en basit muhasebe programı  #erp muhasebe programı #hesap takip programı #mobil muhasebe programı  #müşteri ilişkileri yönetimi #online muhasebe crm #ön muhasebe programı #web tabanlı muhasebe programı