Takvim

Takvim özelliği işinizi çok kolaylaştıracak! Günü gelen ödemelerinizi, tahsilatlarınızı, çek ve senetlerinizi, takip ettiğiniz teklif ve verdiğiniz görevleri entegre takvim sayesinde görebileceksiniz.

Şirket İş Takvimi

Şirketler için takvim uygulaması, çalışanlar ve yöneticiler arasında etkileşimi olan, kullanıcın kendisine özel iş takviminde sırada hangi iş var, hangi işi ne zaman yapması gerekiyor, yapması gereken işleri planlarken en uygun tarihler neler vb. gibi tüm iş programını diğer kullanıcılarla etkileşimli ve şirketin kullandığı mobil ve web tabanlı programların diğer modülleriyle de entegre bir şekilde çalışmalıdır.

Günümüzde mobilde de olmak üzere kullanabileceğimiz birçok takvim uygulaması bulunuyor. Böyle uygulamalar çok başarılı olsa bile tek başına bir şirket için yeterli olmuyor. Çünkü şirket içinde her bir program için bir öğrenme süreci gerekiyor ve bu süreçler de şirketler için ciddi bir maliyet haline geliyor. Örneğin; bir kullanıcı izin talep edecek, bu izin için uygun tarihleri takvimden görebilecek, o tarihte kimlerin izinde olacağını vb. gibi parametrelere dikkat ederek şirketin iş akışını bozmayacak şekilde izin talebini iletecek. Aynı örnek üzerinden bir de yöneticiyi ele alalım, kendisine gelen izin talebini şirket takvimindeki iş akışını dikkate alarak değerlendirebilecek.  Bundan dolayı şirketler için ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak, çoklu yapıya sahip en az programı kullanmak onları en etkin sonuca götürüyor. Biz de Mobiliys’de tam olarak bunu ortaya koymaya çalışıyoruz.

Nihai sonucu nedir diye özetleyecek olursak Şirket Takvimi, şirketteki her kullanıcının yarın ne yapacağını bilmesi demek. Bu da şirketin program dahilinde ilerlemesi ve efektif bir çalışma ortaya koyarak potansiyelinin optimum düzeye çıkmasına yardımcı oluyor.

Peki Mobiliys’in Şirket Takvimi nasıl çalışıyor?

1- Takvimizi ister liste istersek de tablo olarak Gün, Hafta, Ay olarak görüntüleyebiliriz.

2- Takvimde bulunan tüm bileşenlere tıklayarak onların detaylarını görebilir, gerekli gördüğümüz tüm düzenlemeleri yapabiliriz.

3- Takvimimizde şu bileşenleri görebiliriz;

  • Kullanıcıya görev atayabiliriz, bu hem kullanıcının takviminde hem de ilgili yöneticilerin takviminde görülecektir.

  • Eklediğimiz hatırlatmaları, satış fırsatlarını, alış işlemlerini, destek taleplerini, ödemeleri, ödenecekleri, tahsilatları vb.

gibi şirketin iş akışını etkileyen tüm parametreleri takviminizde görebilecek, detaylarına inebilecek, gerekli gördüğünüz düzenlemeleri yapabileceksiniz.

#şirket takvimi #şirketler için takvim modülü #şirketler için takvim programı