Ticari yazılım ihtiyacınızı belirleyin ihtiyacınız kadarını ödeyin

Günümüzde işletmelerin yaptıkları işlerin doğası gereği ticari yazılım ihtiyaçları da farklılık göstermektedir. Birçok yazılım bu ihtiyaçların farklı olduğunu göz önünde bulundurmayarak “Ticari Paket” olarak piyasaya çıkmaktadır. İşletmelerin birçoğu ihtiyaçları değiştikçe bu yazılımları değiştimek veya ek paket, kullanıcı, destek almak zorunda kalmaktadırlar.
Mobiliys paket yönetimi işletmelerin dinamik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. İşletmenin değişen ihtiyaçlarına anında cevap verecek bir yapıya sahiptir.
Örneğin sadece borç alacağını tutmak isteyen bir işletme bu ihtiyacı için “Mobiliys Mini” paketini alabilir, daha sonra stok tutmak isterse anında “Mobiliys Kobi” paketine geçiş yapabildiği gibi “Mobiliys Mini” paketten kalan kullanımı da geçiş yaptığı pakete yansıtılır. Bu sayede işletme gelişen ihtiyaçlarına cevap bulduğu gibi herhangi bir maddi kayıp yaşamaz. Bunun tam tersi de mümkündür. İşletme eğer “Mobiliys Kobi” kullanıyorsa ve bu paketin işletme ihtiyaçları için fazla olduğunu düşünürse anında bir alt pakete geçebilir ve “Mobiliys Kobi” paketindeki süresi anında “Mobiliys Mini” paketine ek süre olarak tanımlanır.