Ücretsiz Muhasebe ve CRM – Mobiliys Mini

Mobiliys Mini çok yakında tamamen ücretsiz!

Mikro işletmeler için kurgulanan ve geliştirilen Mobiliys Mini versiyonumuz pek yakında ücretsiz kullanıma sunulacak. Siz işletmenizi büyütene kadar muhasebe ve CRM yazılımı tamamen ücretsiz!

Küçük işletmelerin birçok ihtiyacına tek sistem üzerinden cevap vermek için geliştirilen Mobiliys Mini web ve mobil uygulama üzerinden hizmet vermekte. İşletmeler Mobiliys Mini ile;

  • Borç alacak takibi (cari) yapabilmenin yanında cari hesap detaylarına mobil uygulama üzerinden de erişebilmekte.
  • Müşteri İlişkileri Takibi. Ücretsiz Muhasebe ve CRM uygulaması Mobiliys Mini ile müşterileriniz ile yaptığınız görüşmeleri takip edebilir. Tekliflerinizi kolayca takip edebilirsiniz.
  • Stok ve malzeme kayıtlarınızı pratik bir şekilde yapabilir, stok hareketlerinizi ister webden ister cepten heryerden görebilir, müşteri ziyaretinizde hangi üründen hangi deponuzda ne kadar var erişebilirsiniz.
  • Gider kayıtlarınızı takip edebilir, saha da bile yaptıgınız harcamaları sisteme mobil uygulama üzerinden, kayıt edebilirsiniz.
  • Fatura, irsaliye, sipariş işlemlerinizi çok kolay ve hızlı yapabilir, bu bilgilere ücretsiz muhasebe uygulamamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Hazırladığınız teklifleri çok kolay bir şekilde müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Siz işletmenizi büyütene kadar muhasebe ve CRM yazılımı ücretsiz!

Daha detaylı bilgi ve ön kayıt için demo sayfamızı ziyaret edebilir, bizi 0 212 949 0700’den arayabilirsiniz.