Yetkiler

Veri gizliliği, Mobiliys için en önemli konulardan birisidir. Mobiliys’de istediğiniz modül ve işlemlere roller tanımlayabilir, bu rollere kullanıcılarınızı atayabilir veya kullanıcı yetkilerini kısıtlayabilirsiniz.

TİCARİ PROGRAMLARDA YETKİ YÖNETİMİ

WEB TABANLI PROGRAMLARDA, MOBİL MUHASEBE PROGRAMLARINDA YETKİLENDİRME NEDİR? NASIL YAPILIR?

Yetki yönetimi mobil muhasebe programları, web tabanlı muhasebe programları, CRM ve ERP programları vb. gibi şirket faaliyetlerinde kullanılan, şirket verimliliğini ve etkinliğini arttırmaya yönelik programlarda kullanıcıların hangi işlemleri yapıp hangi işlemleri yapamayacağını belirler. Bu sayede sayede program içinde görev dağılımı etkin bir şekilde yapılmış olur. Görev dağılımının etkin bir şekilde yapılmasını sağlayan yetki yönetimi sayesinde herkes kendi işiyle ilgilenir, sadece yapacağı işleri görür, sorumlu olduğu personelleri bilir ve böylece kurum içi iletişim üst düzeye çıkarılarak şirket faaliyetlerinde verimlilik arttırılmış olur.

Günümüzde dijital dönüşüm son hızla ilerliyor. Dijital dönüşüme doğru ve akılcı bir şekilde ayak uydurma isteyen firmalar iyi araştırma yapmalı, ihtiyaçlarını doğru analiz etmeli ve kendileri için nokta atışı çözümlere odaklanmalılar. Mobil muhasebe programları, web tabanlı muhasebe programları, CRM programları, ERP programları gibi programların bir maliyet değil de bir tasarruf olarak şirketlere dönüş sağladığının artık farkına varıldı. Çünkü şirketler iş yüklerini kullanıcılara yayarak herkesin ne iş yapacağını tam olarak belirleyebiliyor. Özellikle de online muhasebe programlarında diğer kullanıcılar ve modüllerle entegre bir sistem olduğundan kullanıcılar birbiriyle ve diğer modüllerle işlem yaparak kurum içi iletişimi en üst düzeye çıkarmış oluyor. Bu bahsedilenlerin hepsini de yetki yönetimi sayesinde sistematik bir şekilde ilerlemiş oluyor.

Yapılan araştırmalara göre kurum içinde çalışan bir personel kendi işi dışında başka işlerle meşgul ediliyor veya bunların karmaşasıyla uğraşıyorsa, aslında şirket o kişiye daha fazla iş yaptırarak tasarruf sağlamış değil zarar etmiş oluyor. Çünkü kullanıcı bu sebeplerden dolayı kendi işine odaklanamamış oluyor ve hiçbir işi düzgün yapamıyor, yapmak istemiyor. İşte bu yüzden mobil muhasebe programları, web tabanlı muhasebe programları, CRM ve ERP programları personellerde bu motivasyon bozukluğuna yol açan duruma çözüm sağlayacak yetki yönetimini piyasa ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyor.

BU FARKINDALIKLA OLUŞTURULAN MOBİLİYS’İN YETKİ MODÜLÜ NASIL ÇALIŞIR? FARKLARI NELERDİR?

Mobiliys, web tabanlı bir ön muhasebe programıdır. Sıradan ön muhasebe programlarına ek olarak birçok ek modülü ve fonksiyonlarının olmasının yanında birçok işleminizi dileğiniz yerden yapmanızı sağlayacak mobil kullanım kolaylığına da sahiptir. Mobiliys yetki modülünde her kullanıcı hangi modüllere erişimi olsun diyebiliriz. Bunun yanında çeşitli pozisyonlar için standart yetkiler oluşturabilir tek tek bu tanımlamalarla uğraşmazsınız.

Piyasa ihtiyaçlarının sağlam bir analizi ve profesyonel bir ekiple oluşturulan mobil muhasebe programı Mobiliys ile şirketlerin tüm ihtiyaçları düşünüldü ve en etkin fayda sağlaması  için en fonksiyonel hale getirilerek şirketlerin kullanımına sunuldu. Siz işinize odaklanın, işleyişini Mobiliys’e bırakın! Çünkü Mobiliys sizin için her şeyi düşündü.

Detaylı bilgiler ve daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin.